Ultrazvukový čistič Lanaform - Ultrasonic Cleaner

Kód: LA140102
1 444 Kč 1 193 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Kompaktní a lehký ultrazvukový čistič umožňuje snadné a důkladné čištění šperků, brýlí, hodinek a různých předmětů bez poškození.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Vaše cennosti se mohou v průběhu let značně zašpinit, proto je potřeba je občas vyčistit. Ultrazvukový čistič Lanaform Ultrasonic Cleaner je ideálním řešením. Zajišťuje šetrné čištění pouze vodou bez škodlivých chemikálií. Perfektně vyčistí vaše šperky, brýle, hodinky, zubní protézy a mnoho dalších předmětů.

Ultrasonic Cleaner funguje na bázi ultrazvukové technologie - vytváří ultrazvukové vlny, které způsobují implodování kyslíkové bubliny. Tyto bubliny zařídí odstranění veškerých nečistot, aniž byste je museli otírat nebo používat čistící prostředky.

Díky své kompaktní velikosti a elegantnímu designu lze ultrazvukový čistič použít v každé místnosti vašeho domova. Je vybaven nádrží o velikosti 400 ml, do které snadno vložíte vaše hodinky, šperky nebo jiné cennosti. Čistič je vybaven ovládacím knoflíkem, díky kterému snadno nastavíte požadovanou dobu provozu, než se přístroj automaticky vypne.

Vlastnosti:
- Účinné čištění bez použití chemikálií
- Automatické vypnutí
- Snadné ovládání
- Funkce Časovače
- Ultrazvuková technologie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: