Cholesterol měření

Nejprodávanější

6 položek celkem
easytouch cholesterolmeter gcu pruzky set
2 274 Kč

Cholesterolmetr EasyTouch® GCU s velkým a čitelným LCD displejem je multifunkční přístroj (3 v 1), díky kterému si můžete změřit Váš celkový cholesterol, glukózu a kyselinu...

BI-103
easy touch cholesterolmeter 3 v 1
1 590 Kč –6 %
1 490 Kč

Cholesterolmetr EasyTouch® GCU s velkým a čitelným LCD displejem je multifunkční přístroj (3 v 1), díky kterému si můžete změřit Váš celkový cholesterol,...

BI-001
pruzky easytouch cholesterol
437 Kč

Testovací proužky pro měření cholesterolu EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU.

BI-003
prouzky easytouch glukoza 50 kusu 303995 2084880 1000x1000 fit
359 Kč

Testovací proužky pro měření glukózy EasyTouch®jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU. Proužky slouží k měření hladiny cukru v krvi. 

BI-002
prouzky easytouch kyselina mocova
325 Kč

Testovací proužky pro měření kyseliny močové EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU. Proužky slouží k měření kyseliny močové....

BI-006
pero autolanceta pro easytouch pristroj original
139 Kč

EasyTouch odběrové pero je určeno pro provedení vpichu, abyste mohli odebrat vzorek krve. Má nastavitelnou hloubku vpichu, důmyslnou bezpečnostní konstrukci a ergonomický tvar.

BI-004

Nabízíme kvalitní cholesterolmetry měření hladiny cholesterolu v krvi. Cholesterol je látka, kterou organizmus potřebuje pro tvorbu hormonů a vitaminu O, a která pomáhá tělu zpracovávat tuk, které jíme. Často se měří koncentrace celkového cholesterolu v krvi, jsou však 3 hlavní druhy cholesterolu: lipoprotein s vysokou hustotou (neboli vysokodenzitní - angl. zkratka HOL), který je považován za "hodný" cholesterol, a lipoproteiny s nízkou nebo velmi nízkou hustotou (nízkodenzitní - LOL, nebo velmi nízkodenzitní - VLOL), které jsou považovány za "zlý" cholesterol. Koncentrace cholesterolu jsou ovlivněny řadou činitelů, např. potravou s příliš velkým obsahem nasycených tuků nebo cholesterolu, nadváhou, tělesnou nečinností, vrozenými zdravotními předpoklady, věkem a pohlavím. Pokud je v krvi příliš mnoho "zlého" cholesterolu, jeho nadbytek může být zabudován do stěn tepen a může způsobovat řadu zdravotních problémů. Měření cholesterolu pomocí nabízených přístrojů je jednoduché a pohodlné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení