Parafínové vany

Nejprodávanější

5 položek celkem
3679 parafin citronovy perlicky
198 Kč

Špičkový vosk s vůní citrónu ve formě perliček vhodný pro parafínové vany řady SPA5. Vysoce kvalitní parafín pro parafínové lázně s jemnou aromaterapií.

8116
3380 parafin grapefruit tea tree perlicky
186 Kč

Pparafín ve formě perliček vhodný pro parafínové vany řady WPB 100, WPB 200, SPA5. Vysoce kvalitní parafín pro parafínové lázně s jemnou aromaterapií.

8111
parafinova vana ilwy spa 5 s nastavenim teploty original
1 886 Kč

Tato kompaktní Parafínová vana ILWY SPA 5 je ideální volbou pro domácí ošetření vlhkým teplem. Zvlhčuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, uvolňuje svalové napětí po námaze...

1131
Návlek na ruku k parafinovým vanám - 1 kus
65 Kč

Návlek na ruku k parafinovým vanám - 1 kus

664
Návlek na nohu k parafinovým vanám - 1 kus
65 Kč

Návlek na nohu k parafinovým vanám - 1 kus Měkký textilní návlek na nohu pro udržení teploty po maximálně dlouhou dobu

665

Parafínová vana funguje jako parafínový zábal na ruce, který ruce uvolní a revitalizuje. Funkce parafínu v soubě spojuje léčivé a estetické účinky pro Vaše unavené ruce a klouby. Ruce dokáže uvolnit, rozvláčnit a regenerovat. Parafínový zábal a lázeň v jednom je příjemnou relaxací po náročném pracovním dni.

Parafínový zábal působí blahodárně na nervovou soustavu, (na dlaních jsou nervová zakončení buněk), po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Parafínový zábal na ruce pomocí parafínové vany je dokonalou terapií pro namáhané ruce, unavené pro těžkém pracovním dni. Nabízíme kvalitní parafínové vany za skvělé ceny. Parafínová vanička slouží nejen na ruce, ale i lokty a blahodárně působí na Vaše klouby.