Masážní lázeň na nohy - Foot Spa

Kód: LA110414
967 Kč 799 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Bublinková lázeň na nohy Lanaform Foot Spa uleví unaveným chodidlům a dopřeje jim zasloužený relax. Podpořte regeneraci chodidel díky vibrační masáži, která jim vrátí ztracenou energii.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Hýčkejte své nohy díky bublinkové lázni na nohy společnosti Lanaform. Foot Spa vám přináší veškeré výhody reflexní terapie. Jemná perličková lázeň vytvořená bublinkami aktivuje pohyb vody, tím masíruje reflexní zóny na chodidlech. Foot Spa vytváří příjemné vibrace, které uvolní vaše unavené svaly. Masážní funkce posílí účinek bublin perličkové koupele. 

Masážní nástavec působí relaxačně na klenbu chodidla, masážní tryska akupresurní povrch zajistí hlubokou masáž a působí na reflexní body chodidel. Díky tepelnému vyhřívání zůstane voda stále příjemně teplá. Díky snímatelné ochraně před postříkáním a pojistce proti přetečení si můžete masáž užít zcela bezpečně.

Vastnosti:

- Hydromasáž, vibrační masáž
- Akupresurní povrch
- Udržování stálé teploty

Hydromasáž
Hydromasáž je přirozená technika vodní masáže, která kombinuje účinky masáže s léčebnými vlastnostmi vody. Tento typ masáže jemně masíruje celé tělo a může se provádět kdekoliv, kde je přívod vody. Tato technika má účinky v mnoha směrech. Zaprvé hydromasáž umožňuje uvolnění a aktivaci těla do hloubky pomocí vírů a proudů horké vody. Dál snižuje bolesti svalů a kloubů, uvolňuje napětí a podporuje krevní oběh. A konečně také pomáhá zmírňovat celulitidu a projevy pomerančové kůže.

Belgická společnost Lanaform má široké produktové portfolio, které zasahuje především do oblastí zdraví, krása a wellness. Díky dynamickému týmu dokázali prorazit se svými produkty také v zahraničí. Dnes prodává Lanaform do více jak 30 zemí světa. Jednou z klíčových ambicí je neustálá inovace a vývoj s využitím nových technologií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: