Adjustační ponožky - výběr velikosti

Jak vybrat tu správnou velikost
 
 
Adjustační ponožky jsou vyráběny v trochu větší velikosti, než jsou běžné ponožky. Nejprve tedy zjistěte, jakou máte velikost nohou. To poznáte podle bot nebo jednoduše změřením chodidla od paty až ke špičce. Vejdete-li se svým číslem do rozmezí jednotlivých velikostí S, M nebo L, pak máte vyhráno a výběr bude jednoduchý.

Pokud je vaše velikost někde na hraně, to znamená například 38 - 39, 42 - 43, 46 - 47, budete muset zohlednit i další okolnosti. Posuďte, zda máte chodidlo spíše mohutnější nebo drobnější, zaměřte se také na jeho šíři. V neposlední řadě porovnejte i výšku vašeho nártu.

Jsou-li vaše chodidla a části, které jsme popisovali, spíše mohutnější, zvolte větší velikost. V opačném případě doporučujeme velikost menší. Jestli máte hodně široké nohy, trpíte na otoky nebo vám vadí gumičky na ponožkách, vyberte raději variantu s volným lemem - EXTRA STRETCH. Pokud si nedopatřením objednáte jinou velikost, než ve skutečnosti potřebujete, rádi vám nenošené ponožky vyměníme.
 
Na co si dát při výběru pozor

Kupujete-li ponožky pro někoho jiného jako dárek, je potřeba, abyste si tedy pořádně zjistili velikost nejen čísla bot, ale i ostatní kritéria, která jsme zmínili výše. Ušetříte si tak zbytečné starosti s výměnou zboží.

Dejte si také pozor na napodobeniny, u nichž oddělovače nesplňují předepsané rozměry a technologický postup, a tím pádem se účinný efekt ponožek rozhodně nedostaví! Originální Adjustační ponožky poznáte zejména díky vyšitým nožičkám na nártu, přičemž při nošení ponožek nožičky směřují směrem k sobě.

15413_adjustacni-ponozky-multicolor--velikost-l--vel--43