Rossmax Pulzní Oxymetr SB200

2 201 Kč 1 819,01 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE

Pulzní oxymetr okamžitě zjistí procento SpO2, pulzní frekvenci a pružnost cév. Dále je vybaven Technologií ACT, která pomáhá předcházet kardiovaskulárním poruchám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pulzní oxymetr je určený školenému personálu. Tento zdravotnický prostředek slouží k měření hladiny SpO2 a krevního pulzu.

ACT - Artery Check Technology
Oxymetr je vybavený technologií ACT - Technologie kontroly tepen. Přístroj analyzuje pulzní a SpO2 signály a díky tomu určuje aktuální stav tepny. Výsledek klasifikuje do 6 úrovní pomocí intuitivní grafické vizualizace. (Vyhodnocení tepenného stavu se zobrazí na displeji pod číslem 1 - 6, kdy 1 je dobrý stav a 6 je stav kritický.)

Proč je důležité sledovat stav tepen?
Stav tepen je spojen s potenciální přítomností následujících onemocnění: arterioskleróza, porucha periferního oběhu, široká škála kardiovaskulárních onemocnění. Pulzní oxymetr s technologií ACT umožňuje včasné posouzení rizika kardiovaskulární poruchy. Tato neinvazivní technologie rozpozná skutečný i postupný stav patologické arteriální perfúze.

Vlastnosti:
- Technologie ACT
- Okamžité odečty SpO2, tepové frekvence a stavu tepen za 1 minutu
- Indikátor síly pulzu
- Viditelný / Zvukový alarm
- Obousměrný dvoubarevný OLED displej
- Přístroj je biokompatibilní a antialergení
- Design štítu proti přímému světlu

Švýcarská společnost Rossmax je na trhu již od roku 1988. Patří mezi přední výrobce na světovém trhu v oblasti zdraví. Rossmax se zavázal vyvíjet a dodávat prvotřídní produkty a řešení s nejlepšími technologiemi. Mezi nejdůležitější oblasti podnikání patří Prevence, Monitoring a Terapie. Portfolio produktů sestává ze zdravotnických produktů v oblasti Fitness, Obezita, Hypertenze, Péče o dýchací cesty, Kontrola teploty, Tepelná terapie a Poruchy spánku. Všechny výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí po celém světě. Produkty jsou klinicky testovány a schváleny na základě nejnovějších standardů kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: