Rossmax Pulzní Oxymetr SB200

2 201 Kč 1 819 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE

Pulzní oxymetr okamžitě zjistí procento SpO2, pulzní frekvenci a pružnost cév. Dále je vybaven Technologií ACT, která pomáhá předcházet kardiovaskulárním poruchám.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Pulzní oxymetr je určený školenému personálu. Tento zdravotnický prostředek slouží k měření hladiny SpO2 a krevního pulzu.

ACT - Artery Check Technology
Oxymetr je vybavený technologií ACT - Technologie kontroly tepen. Přístroj analyzuje pulzní a SpO2 signály a díky tomu určuje aktuální stav tepny. Výsledek klasifikuje do 6 úrovní pomocí intuitivní grafické vizualizace. (Vyhodnocení tepenného stavu se zobrazí na displeji pod číslem 1 - 6, kdy 1 je dobrý stav a 6 je stav kritický.)

Proč je důležité sledovat stav tepen?
Stav tepen je spojen s potenciální přítomností následujících onemocnění: arterioskleróza, porucha periferního oběhu, široká škála kardiovaskulárních onemocnění. Pulzní oxymetr s technologií ACT umožňuje včasné posouzení rizika kardiovaskulární poruchy. Tato neinvazivní technologie rozpozná skutečný i postupný stav patologické arteriální perfúze.

Vlastnosti:
- Technologie ACT
- Okamžité odečty SpO2, tepové frekvence a stavu tepen za 1 minutu
- Indikátor síly pulzu
- Viditelný / Zvukový alarm
- Obousměrný dvoubarevný OLED displej
- Přístroj je biokompatibilní a antialergení
- Design štítu proti přímému světlu

Švýcarská společnost Rossmax je na trhu již od roku 1988. Patří mezi přední výrobce na světovém trhu v oblasti zdraví. Rossmax se zavázal vyvíjet a dodávat prvotřídní produkty a řešení s nejlepšími technologiemi. Mezi nejdůležitější oblasti podnikání patří Prevence, Monitoring a Terapie. Portfolio produktů sestává ze zdravotnických produktů v oblasti Fitness, Obezita, Hypertenze, Péče o dýchací cesty, Kontrola teploty, Tepelná terapie a Poruchy spánku. Všechny výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí po celém světě. Produkty jsou klinicky testovány a schváleny na základě nejnovějších standardů kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: