Boneco Zvlhčovač vzduchu W2055A

Kód: W2055D
6 370 Kč 5 264 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE
Možnosti doručení

Diskový zvlhčovač a pračka vzduchu z rodiny BONECO pro přirozeně čistý vzduch jako při dešti. Díky svému pěknému designu si jistě najde místo kdekoliv v domácnosti. Rozlučte se se suchým vzduchem, dýchacími potížemi a vysušenou pokožkou. Dýchejte zdravě.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Diskové pračky vzduchu zvlhčují a promývají vzduch při velice nízké spotřebě energie a aniž by bylo nutné dokupovat další filtrační materiály. Jejich provoz je tedy ekonomický. Díky svému modernímu a elegantnímu designu si zajisté najde místo u vás doma. BONECO W2055A se dále může pochlubit velkým výkonem, tichým ventilátorem a ovládacím knoflíkem, díky němuž je práce s přístrojem hračka.

O čistotu a zvlhčení vzduchu se stará 16 syntetických zvlhčovacích disků. Na provoz nejsou potřeba žádné jiné chemické přísady. Přístroj zvlhčuje a čistí vzduch stejně jako déšť. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených módů – denní režim, nebo tichý noční režim pro nerušený spánek.

Popis zvlhčování pomocí disků:
Speciálně texturované zvlhčovací disky se otáčí ve vodě a předávají vlhkost do vzduchu. Voda působí jako přírodní filtr, který zbavuje vzduch nečistot (např. prach, pyl a další částice). Samoregulační princip odpařování zajišťuje správnou vlhkost v místnosti. Pračky vzduchu mohou být používány po celý rok. Vzhledem k jejich přirozenému principu zvlhčování a čištění, bez potřeby doplňkových látek, jsou mimořádně vhodné pro alergiky.

Hlavní výhody:

  • Vhodný pro místnost do 50 m2
  • Nepotřebují žádný další spotřební materiál ani chemii
  • Ekonomický provoz
  • Přenosná nádoba na vodu s držákem
  • Účinnost čištění vzduchu je zvýšena elektrostatickou ionizací vzduchu
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Uchovávají přirozenou vlhkost v místnosti
  • Zásobník aroma esencí
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Historie rodinné společnosti Boneco AG sahá až do roku 1956. V tomto roce založil Hans Frei se svým synem Rolandem v garáži rodinného domu ve Švýcarsku společnost Plaston. Jejich příběh patří mezi ty šťastné. Společnost, která dnes funguje pod názvem Boneco, se stala velice úspěšnou mezinárodní společností na celosvětovém trhu v oblasti Úpravy vzduchu. Dlouholeté zkušenosti dostaly Boneco na špičku v oblasti kvality a designu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: