Ultrazvukový zvlhčovač U200

Kód: U200
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE
Možnosti doručení

Vítěz prestižní soutěže Red Dot Award v kategorii Design Boneco U200.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Švýcarská společnost Boneco vyrobila první zvlhčovač vzduchu již v roce 1963 a díky dlouholetým zkušenostem a inovacím patří k lídrům evropského trhu v oblasti úpravy vzduchu. Nyní představuje novou řadu ultrazvukových zvlhčovačů vzduchu, které vynikají skvělým výkonem a designem, který Vás nadchne.

Praktický a kompaktní design zvlhčovače Boneco U200 se hodí kamkoli, přístroj je tichý a díky integrovanému zásobníku na aroma esence si můžete osvěžit vzduch i příjemnou vůní.
Ne náhodou získal zvlhčovač Boneco U200 prestižní cenu za design v soutěži Red Dot Award.
Zvlhčovač vzduchu Boneco U200 přemění vodu na jemnou mlhu díky účinné vysokofrekvenční technologii a ta je pak distribuována do okolního vzduchu pomocí ventilátoru. Díky zvlhčovacímu výkonu až 300 ml/h je možné zvlhčovač používat v místnosti až do velikosti 50 m2 a snadné ovládání je zajištěno pomocí speciálního ovládacího knoflíku. Zásobník na vodu má kapacitu 3,5 litru a je snadno přístupný, takže doplnění vody je jednoduché a bezproblémové. Pokud je přístroj v provozu, podsvícení zásobníku je modré a díky průzoru je možno kontrolovat hladinu vody i vizuálně. Pokud voda v zásobníku dochází, změní se podsvícení zásobníku na červenou barvu.

Na zadní straně přístroje je umístěn již zmiňovaný zásobník na aroma esence, do nějž se vloží kousek vaty, kosmetického tamponu či látky a na něj se nakape několik kapek oblíbeného přírodního či éterického oleje, jehož aroma pak přístroj postupně uvolňuje.

Vlastnosti:
- Vhodný pro použití esenciálních olejů
- Příjemné osvětlení vytvoří z interiéru relaxační zónu
- Velice snadné ovládání jediným knoflíkem
- Praktická připomínka doplnění vody do zvhlčovače
- Snadná obsluha a čištění
- Elegantní design (vítěz Red Dot Award)
- Odnímatelný zásobník vody pro snadné plnění
- Součástí balení:
Stříbrná ionizační tyčinka Boneco A7017 zajišťuje postupné uvolňování iontů stříbra do vody, čímž znemožňuje život mikroorganismům a stará se tak o to, že je voda hygienicky nezávadná. Životnost stříbrné ionizační tyčinky Boneco A7017 je 1 rok a její používání je zcela bezpečné a nezávadné.

Zvlhčovač vzduchu Boneco U200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: