Parní zvlhčovač vzduchu Boneco S250

3 640 Kč 3 008 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE

Zpříjemněte si domov díky parnímu zvlhčovači Boneco S250 s nastavitelnou výpustí páry a intuitivním ovládáním.

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Parní zvlhčovač Boneco S250 zaručuje hygienické zvlhčování, což zajisté ocení rodiny s dětmi. Systém parního ohřevu přivede vodu až k bodu varu, čímž zničí veškeré bakterie, které se mohou ve vodě hromadit. Převařená voda je zbavena minerálů, takže se nemusíte obávat usazenin na nábytku ani vodního kamene v přístroji. Následná výstupní mlžina je příjemně teplá, ne však horká. Nehrozí tak popálení. Proto je přístroj vhodný také do rodin s dětmi nebo domácími mazlíčky. Teplá výstupní mlžina může mírně zvýšit teplotu v místnosti, což v zimním období zajisté oceníte.

Přístroj S250 pracuje velmi efektivně. Má vestavěný programovatelný hygrostat a dva výkonnostní stupně. Po zapnutí se automaticky nastaví na požadovanou hladinu relativní vlhkosti a po dosažní této vlhkosti okamžitě sníží výkon. Přístroj je dále vybaven digitálním LED displejem a dotykovým panelem. Čištění a údržba jsou velice snadné.

Vytvořte příjemné a zdravé domácí prostředí díky parnímu zvlhčovači Boneco S250. Už je konec suché pokožce, popraskaným rtům a škrábání v krku. V neposlední řadě je přístroj vybaven zásobníkem na esenciální oleje. Vyberte si svůj oblíbený a vytvořte atmosféru podle vaší nálady.

Vlastnosti zvlhčovače Boneco S250:

 • Hygienické zvlhčování díky systému ohřevu vody
 • Digitální LED displej s dotykovým panelem
 • Unikátní ventilátor ochlazuje výstupní mlžinu a zajišťuje bezpečnost provozu
 • Snadné čištění
 • Zásobník esenciálních olejů

Hlavní výhody:

 • Digitální displej a regulátor relativní vlhkosti
 • Programovatelný hygrostat
 • Příjemně teplá výstupní mlžina
 • Multifunkční displej
 • Indikátor čištění a údržby
 • Odnímatelná nádrž na vodu s rukojetí
 • Zásobník aroma esencí
 • Není potřeba dokupovat filtry a další spotřební materiál
 • Vyrobeno z vysoce kvalitních komponentů
 • Doporučené příslušenství je součástí dodávky

Antiminerální podložda A451 – omezuje tvorbu vápníku a vodního kamene v přístroji. Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

_____________­________________________­________________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu? Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Parní zvlhčovače vzduchu zvlhčují teplou vodní párou, která vzniká ohřátím vody pomocí topného tělíska (podobný princip jako u varné konvice). Vzniklá vodní pára se ve zvláštní komoře dále mísí se vzduchem a ochlazuje se na optimální teplotu, poté vychází ven z přístroje. Z hygienického hlediska se jedná o ideální řešení zvlhčování z toho důvodu, že voda prochází varem, a tudíž jsou zničeny případné bakterie a další choroboplodné zárodky, které se mohou ve stojaté vodě rychle množit. Takto vytvořená pára se velmi dobře vstřebává do vzduchu a rozptyluje v místnosti. Drobnou nevýhodou parních zvlhčovačů je vyšší spotřeba elektřiny ve srovnání s ostatními technologiemi zvlhčování.

hlučnost 42 dB (A)
hmotnost 2,8 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 3 l
příkon 145 - 285 W
rozměry (dך×v) 31,6 x 17,2 x 28,1 cm
vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
zvlhčovací výkon 300 g / hod
výrobce BONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kód S250Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: