Baňkování sada Aimy BS12

Kód: BS12
1 307 Kč 1 080 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Sada pro baňkování Aimy BS12 baňkování obsah: 12 baněk v 6 velikostech, Vakuová pumpa pro vytváření podtlaku v baňkách a prodlužující hadici s aplikátorem pro autoterapii v místech, kam se samotnou pumpou nedosáhnete (např oblast kříže, krční páteře)

Detailní informace

Doručení od 59 Kč
Doručení od 59 Kč
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000
výdejních míst po celé ČR a SR

Detailní popis produktu

Aimy BS12 baňkování - sada pro terapii baňkováním

Sada pro baňkování Aimy BS12 baňkování  obsah:  12 baněk v 6 velikostech,
Vakuová pumpa pro vytváření podtlaku v baňkách a prodlužující hadici s aplikátorem pro autoterapii v místech, kam se samotnou pumpou nedosáhnete (např oblast kříže, krční páteře...

Hlavní účinky baňkování


• Odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, bolesti zad
• Zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk - výrazně zlepšuje pokožku s celulitidou
 Detoxikuje organismus, léčí otoky nohou
 baňkování příznivě působí na lymfatický systém
• Baňkování příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním
• Odstraňuje problémy s močovým měchýřem
• Pomáhá při gynekologických potížích nebo vynechání periody
• Přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli
• Úspěšné léčí otoky nohou
• Pomáhá při rýmě nebo jiných onemocněních
• Pomáhá při migrénách, léčí bolest zad a kloubů a revmatických bolestech

Baňkování není vhodné pro osoby trpící
• Trombózami
• Křečovými žilami
• Gangrénami
• Otevřenými ránami nebo hnisavou infekcí

   
Baňkování (vakuoterapie) je vysoce účinná masážní a léčebná technika, která se začíná rozšiřovat i v dnešním moderním světě. Doposud bylo možné absolvovat proceduru baňkování pouze ve specializovaném masážním salónu, nyní si však díky této baňkovací sadě HT-CT212 můžete dopřát terapii baňkování i v pohodlí vašeho domova.

Baňkování (Cupping) je starověká čínská technika, při které je na povrch kůže přiložena speciální baňka, ve které je po přiložení vytvořen podtlak (buďto tím, že se baňka předem nahřeje a při jejím ochlazení v ní poklesne tlak, nebo je vzduch zčásti odsán). Po přiložení baňky na tělo je kůže a povrchová vrstva svalů vtažena dovnitř a držena v baňce. V některých případech může být baňkou pohybováno, zatímco podtlak na kůži je aktivní, to způsobuje místní natahování kůže a svalů ("klouzavé baňkování"). Tento postup má vztah k masážní technice prováděné rychlým stiskáváním kůže podél zad. V praxi je kůže stlačována v některých specifických bodech.

Baňkování je metodou známou již od starověku. Používal ji již římský lékař Galenus v roce 120 našeho letopočtu. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva. Použití baněk může být různorodé. Lze je kombinovat s jinou technikou masáže, nebo je přikládat na akupresurní body a tím stimulovat meridián. Baňkování dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.


Po první aplikaci baněk je někdy možné, že na těle zůstanou v místech, kde byly baňky přiloženy, červené „modřiny“, ty však nejsou nebezpečné a během několika dní se samy ztratí. Baňkování je možné aplikovat na záda, podbřišek, loket, kyčelní klouby, kolena nebo chodidla a kotníky. Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní. Urychlí se krevní oběh a tělo bude rychleji vylučovat škodliviny. Baňkování je jedna z mála masážních metod, která je doporučena i při nemoci. Při zvýšené teplotě se baňky mohou např. přikládat na plíce a průdušky a tím dochází ke zlepšení dýchání.

Sada je tvořena 12 plastovými baňkami s různou velikostí, 8 magnetickými jehlami a jednou velkou vakuovou pumpou. Tato sada pro baňkování v sobě kombinuje tradiční baňkovací terapii s magnetoterapií. Použití těchto baněk je mnohem bezpečnější jednodušší než aplikace klasických baněk, neboť není třeba pro vytvoření podtlaku používat ohně, ale stačí použít dodávanou vakuovou pistoli, díky které z baněk vysajete vzduch a vytvoříte tak v nich podtlak. Díky této vakuové pumpě je ještě zvýšena účinnost celé terapie.
 

Díky této baňkovací sadě si můžete dopřát vysoce účinnou, ale zároveň bezpečnou a jednoduchou baňkovací terapii kdykoli u vás doma. Baňku stačí přiložit na požadované místo a poté k baňce připojit vaukovou pumpu. Pomocí pumpy odsajete z baněk vzduch a vytvoříte tak v nich podtlak. Stejný postup opakujte pro další baňky. Některé baňky jsou doplněny magnetickými jehlami, takže kromě účinků baňkování si můžete dopřát také léčivou magnetoterapii, což je další velice účinná a několik století používaná léčebná terapie.

 

Aimy BS12 baňkování - sada pro terapii baňkováním

Obsah balení:

Sada 12 baněk v 6 velikostech
Vakuová pumpa pro vytváření podtlaku v baňkách

prodlužující hadice s aplikátorem pro autoterapii

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: