Vibrační pásy

Nejprodávanější

Vyhřívací masážní pás s kamenem nefritu a...
 
1 750 Kč
1 položek celkem
Vyhřívací masážní pás s kamenem nefritu a...
1 750 Kč
73

Vibrační pásy se dnes používají pro 2 hlavní přednosti : relaxační masáž pro uvolnění svalstva - vibrační masážní pás totiž můžete použít nejen na pás a boky, ale také na ramena či stehna. Vibrační pásy se velmi často používají pro jejich zeštíhlující efekt, kdy díky rychlým vibracím pomáhají při odbourávání tuků. Vibrační pásy patří mezi nejpoužívanější masážní přístroje, neboť nabízí velkou různorodst využítí - vibrační pásy můžete použít samozřejmě na pás, ale i záda, ramena, stehna a boky. Vibrační pás můžete nechat pracovat a sami se můžete věnovat oblíbeným činnostem při práci na Vašem zdraví. 

Masážní pásy disponují také funkcí vyhřívání, díky mnoha programům masáže a její intenzity mohu zpevnit tělo v rizikových partitích, takovým pásům říkáme zeštíhlující pásyMasážní pásy nabízí vibrování, bušení, masírování, válcování a stimuluje i málo používané svaly v oblasti zádové a břišní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení