Rotační disk Venus s magnety

418 Kč 345,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Rotační akupresurní disk vyvinutá na pricipu chodidlové akupresurní terapie. Jemný stimul, rotační disk je vybaven čtyřmi magnety. Akupresurní body na chodidle jsou stlačovány výstupky disku, které poskytují příznivé zdravotní efekty. Nosnost akupresurní pomůcky je 130 Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotační disk Venus

Rotační akupresurní disk vyvinutá na pricipu chodidlové akupresurní terapie. Jemný stimul, rotační disk je vybaven čtyřmi magnety. Akupresurní body na chodidle jsou stlačovány výstupky disku, které poskytují příznivé zdravotní efekty..

Rotací na disku docílíte spalování tuků v oblasti hýždí a pasu. Akupresurní rotační disk napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Pomocí vyrovnávacích cvičení a udržení stability při rotaci na disku, posílíte svaly břicha, hýždí, stehen a celých nohou. Rotujícím pohybem současně prospějete zpevnění ochablých zádových svalů. Díky pohybu rameny a celou spodní částí těla kompenzujete nedostatek fyzického pohybu! Pravidelným používáním disku nahradíte běh i na vzdálenost několika kilometrů.

Pokud je rotační disk vybaven magnety, máte možnost pozitivně ovlivňovat rovnoměrné proudění životní energie Vaším tělem. Působením magnetů zmírníte případné otoky a bolesti. Posílíte imunitní systém! S touto akupresurně cvičební pomůckou docílíte dobré tělesné kondice! Výrobek doporučujeme pro všechny věkové skupiny.
Jemný stimul, rotační disk je vybaven čtyřmi magnety.
Nosnost 130 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Akupunktura, akupresura
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: