RF přístroj formování těla s IF a vakuem KUMA SHAPE

416 000 Kč
Momentálně nedostupné

Přístroj Kuma Shape v sobě kombinuje využití infračerveného světla, působení vakua a radiofrekvenčního záření, disponuje tedy silným potenciálem pro dosažení kvalitních výsledků při odbourávání tukové tkáně a redukci celulitidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi byste si vylepšili postavu, ale nezbývá Vám čas na návštěvu fit center, nejste zastáncem invazivních chirurgických zásahů nebo nejste příznivcem únavného cvičení? Pak je tady řešení, které je nejen pohodlné, ale hlavně efektivní.

Přístroj Kuma Shape v sobě kombinuje využití infračerveného světla, působení vakua a radiofrekvenčního záření, disponuje tedy silným potenciálem pro dosažení kvalitních výsledků při odbourávání tukové tkáně a redukci celulitidy.


Princip působení Kuma Shape


Přístroj Kuma Shape funguje na principu změny polarity elektrod tělesné tkáně s frekvencí deset milionkrát za jednu sekundu, tj.10mhz.

Bipolární vysokofrekvenční záření dokáže zahřát tukovou tkáň v hloubce 0.5 - 1.5cm pod kůží a zrychlit šíření molekul kyslíku, což má za následek zvýšení výměny buněčného materiálu a zvýšení rychlosti metabolismu.

Zahřívání tukové tkáně pod kůží, aniž by byla poškozena epidermální vrstva kůže, umožňuje vlnová délka 2000nm.

Infračervené světlo dokáže zmenšit velikost tukových buněk a redistribuovat vodu a glycerin.

 

Dalším efektem přístroje Kuma Shape je zvýšení zásobování tukové tkáně krví. Rolová vakuová masáž podporuje uvolnění enzymů, které urychlují metabolismus tuků.

 

Kuma Shape nepoškozuje epidermální vrstvu kůže, a přitom efektivně působí na kolagenová vlákna v dermální vrstvě. Dochází k přímému působení na molekuly vody v kůži, společně s vysokofrekvenčními vlnami a rolovou vakuovou masáží přístroj Kuma Shape zlepšuje cirkulaci krve a zvyšuje podíl kyslíku v cílené krevní oblasti. Současně dochází ke zlepšení oběhu lymfatického systému, který z těla odplavuje toxiny a odpadní látky, které stojí za vznikem celulitidy.

 

Infračervené světlo pomáhá rozehřát fibroblasty pojivové tkáně, aby mohlo dojít k urychlení obnovy kolagenových a elastinových vláken.


Použití přístroje Kuma Shape:


• Spalování tuků a tvarování postavy – zmenšuje obvod boků a zeštíhluje stehna

• Spalování tuku v oblasti břicha

• Zpevnění postavy

• Redukce celulitidy

 

Přednosti přístroje Kuma Shape:


• Snadné a přehledné ovládání

• Efektivní kombinace hned tří metod pro odbourávání tuků a redukci celulitidy

• Výhodná cena

• Elegantní a moderní vzhled

• Efektivní metoda tvarování postavy

• Neinvazivní způsob eliminace tukové tkáně

• Přístroj je vhodný k ošetření všech barev pleti k odstranění nežádoucí tukové tkáně a celulitidy.

 


Při aplikaci Lipomasáže je vhodné využívat tvz. Endermowear, jehož struktura napomáhá lepšímu zachycení kůže do hlavice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické pomůcky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: