Profesionální tukoměr JETT BT-905

4 420 Kč
Momentálně nedostupné

Profesionální tukoměr BR-905 je jedním z nejmodernějších přístrojů na měření tuku v těle. Funguje na principu měření odporu lidského těla,díky kterému dokáže zjistit nejen váhu Vašeho těla,ale nabízí také 8 dalších velmi důležitých měření. Používání tukoměru BT-905 je ideální když chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, udržet si dobrou kondici nebo pokud chcete jednoduše zjistit,jak na tom jste.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BT-905 je měřicí zařícení, které dokáže zjistit váhu vašeho těla, podíl tukových a netukových tkání a jejich hmotnost, úroveň bazálního metabolismu a podíl vody v organismu. To však není všechno. Dokáže ještě více - spočítá pro vaši osobu optimální váhu a podíl tukových tkání tak, aby vaše tělo bylo zdravé a v stále v perfektní kondici.

Tento jedineční přístroj vám tak pomůže maximalizovat užitek z vašich cvičebních programů, dietních programů, podpoří budování vašich svalů a stane se pomocníkem při hlídání přebytečných nebo nedostatečných kalorií.

Používání přístroje BT-905 je ideální když chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, udržet si dobrou kondici nebo pokud chcete jednoduše zjistit, jak na tom jste.

Moderní technologie
K měření využívá moderní technologii měření elektrického odporu celého lidského těla. Objem vody a volného tuku v těle může být přesně odhadnut měřením celkového elektrického odporu. Přesněji, čtyři elektrody jsou umístěny na záprstí a nártu, kde jimi prochází napětí o frekvenci 50 Hz. Z úrovně zjištěného signálu pak lze odvodit celkový objem vody a volného tuku v lidském těle. Optimálními místy pro měření elektrického odporu jsou oblasti kloubu kotníku a zápěstí.

Co všechno díky BT-905 zjistíte?
   
lbs FAT
Udává počet liber tuku - aktuální váhu tuku ve vašem těle. V každé libře tuku je přibližně uloženo 3500 kalorií.

lbs LEAN
Udává počet liber netukové tkáně ve vašem těle. Nejčastějšími reprezentanty netukových tkání jsou svaly a orgány.

Pints of water
Udává objem vody ve vašem těle, což může být užitečné pro vysvětlení rapidních poklesů nebo nárůstů vaší hmotnosti. Pinta vody váží přibližně jednu libru. Většina vody v těle je obsažena v netukových tkáních, které běžně obsahují 70-75 % vody.

% FAT
Procenta tuku - udává procentní podíl váhy tuku na celkové váze těla.

% LEAN
Procenta netukových tkání - udává procentní podíl váhy netukových tkání na celkové váze těla.

 


BMR (Basal Metabolism Rate)
Bazální metabolismus - udává počet kalorií, které vaše tělo potřebuje každý den, aby zůstalo živé - k dýchání, pumpování krve, přemýšlení, atd. Neobsahuje počet kalorií, které k tomu spálíte např. cvičením. Hodnota bazálního metabolismu má přímý vztah k množství netukových tkání ve vašem těle. Čím více netukových tkání máte, tím vyšší tato hodnota bude - jinak řečeno tím více kalorií potřebujete, abyste přežili.

Target Weight
Cílová váha - udává optimální váhu, jaké byste měli dosáhnout pro optimální kondici vašeho organismu. Tento údaj je založen na předpokladu, že všechna váha, kterou ztratíte bude tuk, zatímco netukové tkáně nebudou ztráceny, ale naopak získávány. Při optimální kondici vašeho organismu bude veškerá ztracená váha mít podobu tuku a dojde k mírnému navíšení hmotnosti netukových tkání. To je také důvod, proč se může vaše cílová váha mírně měnit, pokud změníte vaši dietu či cvičební plán. Pokud žijete zdravým životním stylem, vaše cílová váha a aktuální váha by se neměly téměř lišit.

Target Percent Fat
Cílový podíl tuku - tato hodnota udává optimální podíl tukových tkání odpovídající vašemu věku a pohlaví. Není však vždy bezpodmínečně nutné se této hodnoty snažit dosáhnout. Například: osoba, která je ve velmi dobré kondici se často pohybuje pod hodnotou tohoto ukazatele. Důležitost tohoto ukatale je v tom, že ukazuje osobám se sklonem k nadváze, že něco není v pořádku s jejich zdravím.

Vlastnosti
- jednoduché ovládání pomocí přehledné klávesnice a LCD displeje
- rychlé zobrazení výsledků měření
- přenosný, šetří čas - můžete jej použít všude tam, kde to právě potřebujete
- rychlý, bezpečný, nevodivý a velmi přesný

Pokud hledáte rychlý, pohodlný a přesný přístroj, zvolte právě BT-905 a oceníte jeho znamenité vlastnosti na úrovni profesionálních lékařských přístrojů.

Technické specifikace
Váha přístroje (včetně baterií): 1,5 kg
Napětí při testování: méně než 1 mA
Testovací frekvence: přibližně 50 KHz
Napájení: speciální adaptér nebo 2 ks DC 9V baterií
Velikost: 66x176x208 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Měření
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: