Přikrývka 100% MERINO vlna IWS 135cm x 195cm

2 409 Kč 1 990,91 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbené a tradiční výrobky z Merina jsou vyhledávané pro příjemný pocit relaxace a pohody. Vlákno z australské ovce Merino je velice jemné. Vlněné produkty s osvědčenou kvalitou garantují všechny přednosti přírodních vláken, jsou zpracovány tak, že jejich přírodní vlastnosti zůstávají zachovány. V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu.
 
V rámci trendu „ zpět k přírodě „ nyní prožívá ovčí vlna renesanci. Se střižní vlnou získáte kus nefalšované přírody. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.
 
100% vlněné přikrývky, podložky a polštáře doporučujeme pro nemocné a artritidou, revmatickými nebo pohybovými potížemi. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek.
 
Zaručený a správný obsah přírodního lanolinu zajistí samočistící schopnost vlny.
 
Výhody Merino vlny
  •   příjemně hřejivá
  •   vyrovnává teplotu
  •   vytváří příjemné klima
  •   prvotřídní certifikovaná kvalita Woolmark®
  •   je příjemná na dotyk
  •   snadná péče
 
Pečeť vlny IWS
U našich přikrývek, podložek a polštářů se jedná o čisté přírodní vlákno, které garantuje mezinárodní pečeť vlny, pod značkou známou jako IWS, v kombinaci s platným licenčním číslem, které je přiděleno australskou institucí „ Australian Wool Innovation“. Každý výrobce, komu je licence udělována, podléhá nejpřísnějším kontrolám AWI, aby dostál nárokům pečetě vlny IWS.

 

Parametry výrobku:

Rozměr: 135 cm x 195 cm

Materiál: 100% vlna

Gramáž: 520g/m2

 

Zajistíme i atypické rozměry dle Vašeho přání.

Doplňkové parametry

Kategorie: NOVINKY
Záruka: 2 roky
Model: MR 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: