Podložka z paměťové pěny 200cm x 90cm x 3,5cm

1 650 Kč
Momentálně nedostupné

Podložka z paměťové pěny 200cm x 90cm x 3,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si pohodu a kvalitní odpočinek. Podložka je správná alternativjak předcházet deformitám páteře. Doporučujeme při potížích s klouby, při svalové nepohodě a nespavosti. Ocení všichni s pohybovými obtížemi

 

Náplň je tvořena viskoelastickou pěnou s vysokou denzitou. Na základě váhy a tělesné teploty se automaticky přizpůsobí tvaru Vašeho těla a Vaší poloze. Pokud není podložka zatížena, opět se po určité době vrátí do původní polohy.

 

Hebký potah ze směsi viskózy a polyesteru, který je prošitý stříbrným vláknem.  Tkanina má pro své uživatele řadu výhod, například je schopna rozvádět teplo – tj. v létě chladit a v zimě hřát, nebo tvořit slabé magnetické pole ze statické elektřiny, což prý může omezovat otoky a zlepšovat krevní oběh

 

V medicíně se využívá schopnost stříbra k ničení mikroorganismů, což zaručuje antibakteriálnost podložky.

 

Spíte-li převážně na boku, je vytvářen největší tlak na klouby ramen a kyčlí, spíte-li na břiše, je zatěžována hlavně krční páteř, a dáváte-li přednost spánku na zádech, můžete mít problémy s páteří v oblasti beder a kříže. Už kolem 30 roku života se začínají projevovat problémy s páteří a bolesti zad nebo kloubů, které často způsobuje právě nevhodná matrace.

 

Paměťová pěna z polyuretanu dokáže tyto zdravotní obtíže eliminovat a poskytne opravdovou úlevu a pohodlí. Při působení vyšší teploty je pěna elastičtější, zatímco při nižších teplotách zůstává pevná. Vlivem váhy a vlivem tělesného tepla, se tak paměťová pěna tvarem dokonale přizpůsobí a rýsuje křivky celého těla.

 

 

Podložka má ve všech rozích gumové úchyty pro snadné připevnění k matraci.

Parametry výrobku:

Rozměr: 200 cm x 90 cm - síla pěny 3,5 cm

Materiál:

Pěna - 100% polyuretan

Povlak - 45% viskóza, 55% polyester - snímatelný, pratelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní matrace
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: