Perličková masáž do vany s vyhříváním WE-999-5

3 165 Kč 2 615,70 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Perličková koupel uvolňuje a osvěžuje organismus, příznivě působí na fyzický i psychický stav a účinně pomáhá odstraňovat únavu a stres. Bublinková masáž působí příznivě na činnost srdce, zlepšuje prokrvování a prokysličování svalů a napomáhá rychlejšímu odstraňování toxických látek z těla ven

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro správné fungování našeho těla a celkovou fyzickou i psychickou pohodu je velice důležitá relaxace. Možností relaxace je velké množství. Velice osvědčenou a také často používanou metodou relaxace jsou různé typy koupelí a zejména pak perličková koupel. Perličková koupel nabízí velmi příjemnou formu odpočinku s léčebným i relaxačním účinkem. Působení vody na lidské tělo se používá k léčení různých zdravotních problémů již řadu století. V současné době se perličkové koupele používají v různých rehabilitačních, relaxačních nebo lázeňských centrech. Proč si ale nedopřát takovou uvolňující relaxační masáž ve své vlastní vaně kdykoli budete chtít?!

S perličkovou masážní podložkou WE 999.5 to není žádný problém. Masážní podložka dokáže ve spojení s výkonnou hlavní jednotkou generovat tisíce malých vzduchových bublinek, které svým tlakem stimulují pokožku a svaly vašeho těla. Perličková masáž snižuje napětí ve svalech a zrychluje látkovou výměnu. Stimulace pomocí miniaturních vzduchových bublinek podporuje uvolňování endorfinů a tak dokáže navozovat pocit spokojenosti a dobré nálady.

Perličková koupel uvolňuje a osvěžuje organismus, příznivě působí na fyzický i psychický stav a účinně pomáhá odstraňovat únavu a stres. Bublinková masáž působí příznivě na činnost srdce, zlepšuje prokrvování a prokysličování svalů a napomáhá rychlejšímu odstraňování toxických látek z těla ven. Perličkové koupele se s prokazatelnými účinky používají při rehabilitacích poúrazových onemocněních nebo jiných problémech s pohybovým ústrojím. Vzduchové perličky svým působením uvolňují napětí ve svalech a zrychlují jejich regeneraci, proto se používají jako léčba při různých bolestech svalů. Perličkové koupele také pomáhají při bolestech kloubů a revmatismu.

Perličková masážní podložka do vany WE 999.5 nabízí jedinečný systém poskytující perličkovou koupel. Podložku stačí pomocí přísavek připevnit ke dnu vany, připojit hlavní jednotku, zapnout do elektrické zásuvky, napustit vanu a pak si už jen užívat jedinečnou relaxační koupel s tisící vzduchovými perličkami. Hlavní jednotka je tvořena výkonným generátorem vzduchu, který je přes velké množství miniaturních dírek pod velkým tlakem vypouštěn skrz masážní podložku. Hlavní jednotka dokáže generovat až milion vzduchových perliček za minutu. Vzduchová hadice má délku 2,5m, což umožňuje hlavní jednotku umístit dále od vany, aby nedošlo k jejímu namočení. Perličkovou masáž do vany WE-999.5 je možné ovládat buď pomocí 4-stavového tlačítka na hlavní jednotce nebo pomocí komfortního dálkového ovládání. Díky tomuto dálkovému ovládání, které je napájeno baterií, si můžete jednoduše měnit intenzitu perličkové masáže, aniž byste museli z vany vstávat a přerušovat koupel. Pomocí dálkového ovládání je možné zvolit buď vysokou, nebo nízkou intenzitu perličkové masáže. K dispozici je také automatický režim, což znamená, že se intenzita masáže mění automaticky z nízké přes střední až na vysokou. Přístroj je vybaven také funkcí automatického vypnutí. Pokud tedy není přístroj vypnut ručně, dojde k jeho automatickému vypnutí po 20 minutách provozu.

Instalace i údržba celého systému je velice snadná, podložku stačí jen po použití otřít vlhkým hadříkem namočeným v mýdlovém roztoku a občas provést její dezinfekci. Perličková masáž WE 999.5 je obsahuje také dávkovač pro aromatické oleje (oleje nejsou součástí balení), díky kterým je možné zvýšit efekt perličkových koupelí ještě pomocí účinků aromaterapie. Éterické oleje mají uklidňující a uvolňující účinek na lidské tělo a obzvláště pak při masážích navozují pocit uvolnění a zklidnění. Masážní podložka je velice příjemná na dotyk a díky přísavkám se snadno přizpůsobí každé vaně.

Hlavní funkce perličkové masáže do vany WE 999.5

 • Zlepšuje krevní oběh a srdeční činnost
 • Výkonný generátor vzduchu
 • Zlepšuje prokrvování a prokysličování buněk organismu
 • 2 stupně intenzity + automatický program
 • Pomáhá předcházet bolestem svalů a kloubů
 • Podporuje metabolismus
 • Odbourává stres a únavu
 • Uvolňuje svaly
 • Ulevuje nervům a působí relaxačně
 • Dávkovač pro aromatické oleje – funkce aromaterapie
 • Napomáhá rychlejšímu odbourávání toxických látek z těla ven
 • Má příznivé účinky na pleť, zpevňuje pokožku a podkožní vazivo
 • Měkká přilnavá podložka se přizpůsobí každé vaně
 • Má vynikající účinky při poúrazových či pooperačních stavech
 • Pomáhá při problémech s pohybovým ústrojím
 • Snadná manipulace a jednoduché ovládání
 • Funkce vyhřívání, aby se zabránilo vychladnutí lázně

Technické údaje

 • Model: WE-999.5R
 • Napájení: AC 230V / 50Hz
 • Maximální příkon: 450W
 • Rozměry: 120 x 37cm

Upozornění

Tento masážní přístroj we-999-5 je možno používat pouze v koupelnách, které vyhovují současným bezpečnostním předpisům, tj. zásuvkový obvod musí být chráněn samostatně proudovým chráničem s vypínacím proudem 30mA

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní podložky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: