Lymfodrenáž ILWY Q-1000 PLUS

Lymfodrenáž ILWY Q-1000 PLUS

V čem vyniká lymfodrenáž, co vše Vám může přístroj pro lymfodrenáž přinést ? :
- lymfodrenáž podpora krev. oběhu a lymf. systému v oslabených, namáhaných částech rukou a nohou
- aktivní vzduchová lymfodrenážní masáž čtyřkomorovým systémem vzduchových polštářů
- lymfodrenáž léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti v těhotenství, vyrovnává tlak, likviduje tuk Tento výrobek byl schválen pro zdravotnické využití českým testovacím a certifikačním institutem...

Výrobce:
ILWY
Dostupnost:
Skladem
Katalogové číslo:
Q-1000
Záruka:
2 roky

Naše cena:
14 542


ks Koupit později
Lymfodrenáž ILWY Q-1000 PLUS

Lymfodrenáž ILWY Q-1000 PLUS

 

 • Hlavní přednosti lymfatické masáže Q-1000 PLUS:

  V čem vyniká lymfatická masáž, co vše Vám může přístroj Q-1000 PLUS pro lymfatickou masáž přinést ? :

  lymfatická masáž podpora krev. oběhu a lymf. systému v oslabených, namáhaných částech rukou a nohou
  - aktivní vzduchová lymfodrenážní masáž čtyřkomorovým systémem vzduchových polštářů
  lymfatická masáž léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti v těhotenství, vyrovnává tlak, likviduje tuk

   

  Klíčové vlastnosti lymfatické masáže :

  Lymfatická masáž Q-1000 PLUS podporuje oběh krve a lymfatického systému v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech rukou a nohou. Opakovaným působením na svalové tkáně stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů ve 4 krocích, léčí lymfatická masáž Q-1000 PLUS otoky a bolesti v rukou a nohou a také obnovují jejich činnost po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí. lymfatická masáž Q-1000 PLUS je technicky profesionálně zpracovaný přístroj, který z vašeho pokoje snadno vytvoří léčebnou kliniku. Díky návodu a velmi snadnému intuitivnímu ovládání, zvládne používání tohoto přístroje opravdu každý. Udělejte si i Vy doma profesionální lymfatickou masáž, nyní za skvělou cenu s naší lymfatickou masáží Q-1000 PLUS .

  Použití lymfodrenáže - lymfatické masáže :

  Oblečte si vzduchový návlek a zapněte přístroj. Tím zahájíte masáž vašich stehen, lýtek, kolen, ale také chodidel vlněním vzduchu v masážních polštářích. Tlak předávaný do žil tak příznivě podporuje oběh krve a tělních tekutin (lymf).  Co lymfatická masáž léčí ?Profesionální lymfodrenážní masáže

  • příznaky lymfatických otoků
  • lymfatický infarkt

  • křeče

  • chronická onemocnění žil

    

    

  • pomáhá likvidovat tuk

  • revmatická artritidaProfesionální lymfodrenážní masáže

  • podporuje činnost střev, působí proti zácpě

  • zahřívá zkřehlé prsty a dlaně 

  • vyrovnává tlak 

    

  • choroby spojené s krevním oběhem 

  • podporuje cvičení

  • působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti

  • zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo

  • působí proti tvorbě sraženin krve

  • prevence a léčba zvětšených žil

  Lymfatická masáž - kompresní léčba :

  Kompresní léčba lymfatického systému je léčebná metoda založená na používání vzduchových tlakových masáží, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a oběhový systém lymf v rukou a nohou. Stupňovaným tlakem na svalové tkáně pomáhá odstraňovat otoky a bolesti rukou a nohou a pomáhá navracet zpět aktivní pohyb pacientů po nejrůznějších zraněních či důsledcích stárnutí.

  Svaly v lýtkách hrají významnou roli při distribuci krve z konečků prstů na nohou do srdce. Kondiční chůze je proto důležitým cvičením pro svaly lýtek, které může pomoci usnadnit proces distribuce žilní krve nahromaděné ve spodních údech těla - nohou - do srdce. Tím podporuje celý krevní oběh, a tak napomáhá aktivnímu pohybu celého těla. 
  Profesionální lymfodrenážní masáže
  Teplota povrchu kůže se díky používání lymfatické masáže Q-1000 PLUS mění, neboť dochází k podporování oběhu krve a vylučování lymf, ale prostřednictvím tlakových masáží celého těla je příznivě aktivován i metabolismus

  Profesionální lymfodrenážní masáže

  Obsah balení :


  • 2 návleky na nohy

  • Pás na břicho

  • 1 návlek na paži

  • Ovládací panel

  • Vzduchové hadice a kabely

  • Tlakové pásky   
  Speciální určení pro :
  • pro ty, kteří chtějí chodit v létě v bikinách

  • pro ty, kteří chtějí mít štíhlejší nohy a stehna

  • pro ty, kteří si nejsou 100% jistí v minisukních

  • pro ty, kteří mají nohy do O

  • pro ty, kteří pracují ve stoje a po dlouhou dobu

  • pro ty, kteří mají necitlivé a velmi bolestivé nohy a chodidla

  Indikace : 
  • křečové žíly

  • ženy po porodu

  • uzdravující se

  • krevní oběh

  • pracující lidé – unavené nohy

  Použitím lymfatické masáže Q-1000 PLUS imunitní systém a pozitivně ovlivňovat vývoj zdravotních problémů, kterým by klasické druhy masáží uškodili. Nejvíce prospěšná je lymfatická masáž Q-1000 PLUS po operacích nohou, kdy dochází k odlehčení jejich přetížení. Lymfatická masáž Q-1000 PLUS obnovuje a posiluje lymfatický systém a prokrvení pokožky bez ohrožení křečových žil. Tento typ masáže tvoří základ pro ošetření pokožky a celulitidy, lymfatická masáž Q-1000 PLUS je vhodná jako prostředek pro zlepšení imunity, prevenci proti vráskám a detoxikaci organismu. Lymfatická masáž Q-1000 PLUS tak představuje pohodlný prostředek stimulace lymfatického systému a celkové regenerace organismu.

  Lymfatickým systémem jsou odváděny z organizmu odpadní látky, toxiny a také nadbytečná voda. Lymfatický systém je více méně poháněn svalstvem. Lymfatické masáže Q-1000 PLUS stimulují svalovou aktivitu, a tím pomáhají čistit organismus. Při každém pohybu se svaly natahují a smršťují. Při tom vyvíjejí na lymfatické cévy tlak. Tím dochází k nasátí tkáňové tekutiny se zplodinami metabolismu a k jejich transportu do filtračních orgánů. Je tedy zřejmé, že malá svalová aktivita má na cirkulaci lymfy neblahý vliv. Malá svalová aktivita je spojena se sedavým zaměstnáním. Proto je obzvláště důležité pro lidi s tímto druhem zaměstnání vyvíjet nejrůznější aktivity, mezi které patří pravidelné procházky a jakýkoliv druh rekreačního sportu, vyhněte se těmto neduhům a žijte zdravě s naším produktem lymfatické masáže Q-1000 PLUS .

   

     


  Na rozdíl od krevního systému, lymfatický systém není uzavřený a nemá centrální pumpu – srdce. Cirkulacejedním směrem, který je ovlivněn semilunárními chlopněmi. Tento pohyb je závislý hlavně na pohybu tělesných svalů, při jejichž pohybu se v nich pohybují tekutiny. Rytmickými stahy žilních stěn skrze pohyb pomáhá dostat tekutiny i do těch nejmenších lymfatických cév – kapilár. Těsným oblečením se redukuje pohyb a následný odtok toxinů a tím se na exponovaných místech akumulují. Z menších lymfatických žil jsou látky přepravovány do pravých lymfatických žil (pro vrchní část těla) a do prsních žil (pro zbytek těla). Obě žíly dále posouvají lymfu do podklíčních žil. V lymfatických uzlinách lymfa spolupracuje s bílými krvinkami pro ochranu organismu před infekcemi rakovinotvornými buňkami, virusy či bakteriemi. Lymfatické cévy tvoří velkou část imunitního systému. Jejich úlohou je odvod toxických látek z tělesných tkání. Při normální činnosti protékají lymfatickým systémem přibližně čtyři litry tekutin, co jsou vlastně vedlejší produkty metabolických procesů. 

  Krevní oběh a lymfatický systém jsou dva systémy, které v těle existují vedle sebe. Zatímco krevní oběh má zajištěnu cirkulaci krve pomocí srdce (což jsou vlastně dvě pumpy zařazené za sebou), lymfatický systém žádnou takovou pohonnou jednotku nemá. Co to vlastně lymfatický systém je a s čím souvisí? Nejmenším stavebním kamenem organismu je buňka. Ta pro svoji správnou funkci a udržení při životě potřebuje přísun kyslíku a živin a naopak odsun kysličníku uhličitého a dalších zplodin metabolického procesu. Prostor mezi jednotlivými buňkami je vyplněn mezibuněčnou kapalinou, která těmto funkcím napomáhá. Napřed si uveďme několik pojmů:

  Lymfa - Lymfatická masáž Q-1000 PLUSProfesionální lymfodrenážní masáže

  Lymfa je mezibuněčná kapalina tvořící lymfatický systém, do které se z krevních vlásečnic vylučují živiny a kyslík a do které se z buněk vylučuje kysličník uhličitý a odpad, který je z mezibuněčného prostoru odváděn lymfatickými vlásečnicemi do mízních uzlin.

  Lymfatický systém - Lymfatická masáž Q-1000 PLUS

  Lymfatický systém je součástí oběhové soustavy. Skládá se z rozsáhlé sítě lymfatických cév, množství lymfatických uzlin a lymfatických orgánů. Lymfatický systém odvádí přebytečnou tekutinu z tkání a zajišťuje obranné mechanismy pro tělo. Tvoří jej, mimo jiné, síť velmi tenkých lymfatických kapilár, které začínají v mezibuněčných prostorech většiny tkání, dále pak navazují na mízní cévy. Součástí lymfatického systému jsou i lymfatické uzliny, které mají funkci filtrů. Lymfa, která přes ně prochází je před vstupem do krevního řečiště filtrována.

  Pro lepší lymfatický systém cirkulací lymfy je možno použít

  1. Ruční lymfatickou masáž(také bývá používáno označení lymfodrenáž)
  2. Tlakovou lymfatickou masáž - lymfodrenáž(Lymfatické masážní vzduchové legíny)

  Ruční lymfatickou masáž charakterizují velmi jemné doteky a lehký tlak na celé tělo podél lymfatického systému. Je to tedy velmi lehká masáž s přesně daným tlakem, kterým dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Zde velmi záleží na zkušenosti toho, kdo takovou masáž provádí. Lymfatické masáže Q-1000 PLUS mají i další účinek. Aktivací lymfy a krevního oběhu, lépe se prokysličuje celý organismus, odstraňuje se celulitida. Profesionální lymfatické masáže Q-1000 PLUS tuto činnost nahrazují a tím umožňují stimulovat lymfatický systém kdykoliv z pohodlí domova jednoduše a levně.

  Technické parametry : 
  • Jmenovité napětí: AC 220/240V, 50/60 Hz

  • Jmenovitý proud: 0,2 A

  • Spotřeba energie: 25 W

  • Nastavitelný časovač: 0-30 minut

  • Užitečný tlak: 20 - 300 mmHg (+/-10 %)

  • Váha: 2 kg 
    

Dotaz na prodavače

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


MENU KATEGORIEMusíte vybrat variantu.

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek O nás