Lampa Denní světlo – ELE007839V2

2 501 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampa Denní světlo – ELE007839V2
Také patříte mezi ty, kteří na podzim a v zimě trpí depresemi? Víte, že tyto deprese jsou způsobeny nedostatkem světla, kterým trpíme především v těchto ročních obdobích? Podzim a zima jsou totiž období s nejnižším podílem slunečního svitu, a proto se mohou objevit právě symptomy vycházející z nedostatku světla. Lampa Denní světlo vám však pomůže se těchto symptomů zbavit!


Lampa Denní světlo – ELE007839V2

Tato jedinečná lampa využívá velmi jasné světlo, stačí ji používat pouze hodinu denně a poskytne vám kompenzování nedostatku světla bez lékařské pomoci.
Pomáhá především při vstřebávání vydávaného světla očima, přičemž záření vydávané touto lampou neobsahuje škodlivé UV spektrum, takže je lampa pro vaše oči absolutně bezpečná.
Díky tomu, že lampa vytváří kolem vás intenzivní osvětlení letního dne, budete se cítit velmi dobře i ve chvíli, kdy za okny bude řádit bouře.

Specifikace produktu Lampa Denní světlo – ELE007839V2

Lampa Denní světlo je svou podstatou zářivka, která vysílá světlo velmi podobné slunečnímu a pomáhá tak kompenzovat nedostatek světla a bojovat zejména proti depresím, únavě a celkové nechuti cokoliv dělat. Používání lampy je velmi jednoduché, stačí ji postavit na stůl, sednout si co nejblíže k ní a provozovat běžnou činnost. V určitých intervalech je také vhodné se na krátkou chvíli podívat přímo do lampy (s délkou pohledu to však nepřehánějte, mohla by se dostavit bolest očí). Doporučená doba působení je v rozmezí 1 až 2 hodin.

Zbavte se jednou provždy podzimních a zimních depresí pomocí naší lampy Denní světlo!

Doplňkové parametry

Kategorie: Snížení stresu, relaxace
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: