Elektro stimulační přístroj pro hubnutí Gym Jett

1 126 Kč
Momentálně nedostupné

elektrické impulsy vyvolávají stahování a roztahování svalů - simulace přirozeného cvičení - skvělý způsob odstranění tuků z břicha, stehen a hýždí - procvičení až 13 svalových partií; jednoduchá kontrola programů na LCD displeji - napájení 3 ks baterií typu AAA 1,5 V (součást balení)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gym Jett je určen k masáži jednotlivých svalů pomocí jemných proudových impulsů. Sval se smršťuje a následně protahuje (tímto způsobem je simulováno cvičení). Přístroj je určen k odstraňování každodenní únavy, napětí a stresu po náročném dni. Slouží k podpoře hubnutí. Přístroj není určen pacientům pro léčbu svalových a jiných nemocí. Nejedná se o zdravotnický prostředek.

Stimulační přístroj pro hubnutí Gym Jett nabízí skvělý způsob procvičování břišních svalů – stačí pouze 10 minut denně a dosáhnete stejného výsledku, jako kdybyste udělali 600 sklapovaček.

Základní informace

Rychlé a jednoduché použití

Nasaďte si opasek, zapnete váš stimulační přístroj a jste připraveni cvičit. Přístroj Gym Jett je napájen třemi AAA bateriemi. Tuba s vodivým gelem na vodní bázi.

Přístroj je ovládaný mikroprocesorem

Přístroj Gym Jett vytváří elektrické impulsy, které stimulují nervy přes vodivé polštářky a vysoce kvalitní zadní postříbřené plošky.

Když jsou nervy podrážděny, stimulují svaly, které se stahují a celý proces je podobný jako při běžném cvičení.

Displej přístroje

Stimulační přístroj má dobře čitelný displej, který zobrazuje všechny informace o zvoleném programu, zatímco cvičíte.

Specifikace

Jak přístroj pracuje

Přístroj pracuje na principu E.M.S, tj. elektrické svalové (angl. muscle) stimulace. Stimulační přístroj vytváří slabé elektrické pulsy přiváděné na kůži elektrodami uloženými v neoprenových polštářcích. GYMM JETT vysílá signály nervům, které kontrolují stahy svalů a ty se potom stahují a povolují. Tyto impulsy byly navrženy tak, aby napodobovaly přirozené nervové signály a tím se dosáhlo efektivních a příjemných svalových kontrakcí. Ty se cyklicky opakují a tak napodobují normální cvičení a napomáhají procesu hubnutí.

Použití

Gym Jett můžete použít dvěma způsoby.

První použití stimulačního přístroje pro hubnutí je pomocí čtyř elektrod vycházejících ze dvou drátů. Dvojici elektrod položíte na jeden sval a co nejdále od sebe. Budete tak stimulačním přístrojem procvičovat sval po celé jeho délce. Výrobce přístroje uvádí mapu těla, podle které zjistíte, kam se přesně mají stimulační elektrody přikládat. Procvičovat můžete celkem 13 svalových partií. Ty jsou uvedeny v návodu k použití elektro stimulačního přístroje pro hubnutí GYMM JETT i s popisem, čeho můžete dosáhnout procvičováním dané partie. Samotnou výkonnou jednotku přístroje dáte do kolébky a zaklapnete o opasek.

Druhý způsob je použití opasku stimulačního přístroje pro hubnutí. Opasek má na vnější straně držák (kolébku) pro hlavní jednotku a na vnitřní straně vodivé plochy, přes které do vašich svalů přivádí impulsy. Můžete tak při cvičení vykonávat další činnost, celé zařízení na vás pevně drží a nemáte s ním žádné starosti. Opasky se navíc dodávají ke stimulačnímu přístroji dva, kratší si můžete opásat kolem ruky a delší kolem pasu. Pokud vám kolem pasu bude větší opasek krátký, prodloužíte ho menším opaskem. Opasky se takto dají použít na obvody v rozmezí 22 až 220 cm.

Délka používání elektro stimulačního přístroje pro hubnutí Gym Jett je maximálně 30 minut pro jednu skupinu svalů, třikrát denně s minimálně 4 hodinovými odstupy. A 10 min maximálně dvakrát denně, pokud stimulační přístroj pro hubnutí používáte méně než jeden týden. Další omezení používaní se týká zánětů a cévních nemocí, a to zejména při hromadění krevních sraženin. Totéž platí pro křečové žíly.

Funkce

Gym Jett vyvolává stahy svalů pomocí elektrických impulsů. Stimulační přístroj má 6 rozličných programů, z kterých každý vysílá pulsy s jinou frekvencí. Dva z programů během své činnosti frekvenci mění. Toho můžete využít pokud přístroj používáte delší dobu a chcete vaše svalstvo stále víc namáhat. Když jsou svaly drážděny stále ve stejných intervalech, časem si na to zvyknou a nenamáhají se tolik. Elektro stimulační přístroj však frekvenci obměňuje, svaly stále mate a nedá jim oddychnout. Každému však chvíli trvá než si jeho tělo na tento druh tréninku zvykne a proto má přístroj i program pro začátečníky. Ten střídá vysílání impulsů s krátkými pausami.

Každý stimulační program přístroje pro hubnutí trvá 10 minut. Pokud přístroj Gym Jett vypnete během cvičení, program se uloží do paměti a při příštím zapnutí přístroje bude aktivní poslední použitý program.

Pro určování náročnosti tréninku slouží i měnění intenzity impulsů. Stupňů intenzity je celkem 25.

Obsažena je i bezpečností funkce, která sníží intenzitu přístroje na nulu, pokud jednotka nemá kontakt s tělem. Předchází se tak nepříjemnostem s chytáním z těla náhodně odpadlých elektrod. Když přístroj dále nemá kontakt s tělem, intenzita je na nule a není jinak používán, sám se vypne.

Tlačítka a displej

Tlačítka jsou na přístroji 3. Prostřední slouží k zapínání, vypínání pokud ho zmáčknete na 3 vteřiny. Pokud je přístroj zapnutý, lehkým stiskem tohoto tlačítka jeho činnost pozastavíte. Tlačítko napravo slouží ke zvyšování nebo snižování intenzity. Poslední knoflík na levé straně přístroje mění programy nebo jeho podržením uzamknete ovládání kromě vypínání.

Displej je umístěn na vrchní straně přístroje aby byl viditelný při cvičení s opaskem. Je jednoduchý a poskytuje vám všechny provozní informace o přístroji tj. zvolený program, intenzitu, uzamčení tlačítek, stav baterií, případné pozastavení a zbývající čas do konce programu.

Jelikož bylo nezvratně prokázáno, že mícha, která je nejvíce citlivá na elektrický proud je kryta páteřním krunýřem s vysokým elektrickým odporem, je možno ustoupit od původních velmi striktních omezení použití přístroje na krku a hlavě. I zde je možno přístroj používat, ale jen v nejnižších intenzitách.

Elektro stimulační přístroj pro hubnutí Gym Jett je bezpečný. Všichni zdraví dospělí lidé mohou Gym Jett bez obav používat. Přístroj není určen pro lidi s onemocněním srdce nebo používající kardiostimulátor.

Obsah balení

 • Elektro stimulační přístroj pro hubnutí Gym Jett
 • 4 elektrody
 • plastová taška se zipem pro úschovu elektrod
 • 3x AAA baterie pro napájení
 • vodivý polštářek
 • kratší opasek
 • návod k použití

Upozornění

 • Nejsou známy dlouhodobé účinky neustálého používání elektrické stimulace.
 • Neví se jestli je používání během těhotenství bezpečné.
 • Lidé se srdečními problémy: nemohou přístroj používat.
 • Lidé s podezřením nebo s diagnózou epilepsie: nemohou přístroj používat.
 • Nestimulujte okolí karotických uzlů ani místa na přední straně krku, obzvlášť u lidí se sensitivním karotickým reflexem.
 • Neumísťujte na přední stranu krku nebo úst. Mohou při tom vzniknout křeče hltanových a hrtanových svalů, které mohou být natolik silné, že znesnadní nebo úplně zastaví dýchání.
 • Neaplikujte přes hlavu.
 • Gym Jett nesmí být použitý na místech opuchlých, infikovaných, zanícených a místech s poškozenou kůží. Tj. zánět žil, thrombophlebitida (zánět žil se zvýšeným srážením krve), nebo phlebotrombósa (ucpávání žil sraženinami krve), křečové žíly atd. Sraženiny v lýtku nebo jinde se mohou uvolnit a způsobit embolii plic nebo infarkt.
 • Gym Jett musí být držen mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formování postavy
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: