Hledání "galvanická žehlička"
 • Masážní přístroj na pleť s ION terapií

  Masážní přístroj na pleť s ION terapií + Ryor gel je výborným pomocníkem proti vráskám, akné - vyčistí pleť do hloubky s antibakteriálními účinky
  655
  599

 • Golden Bar na vyhlazení vrásek + dárek

  zvyšuje aktivitu zákjladních procesů pro zkvalitnění a ozdravení pleti - zvyšuje krevní oběh, aktivuje látkovou výměnu, podporuje tvorbu kolagenu a revitalizaci buňěk, odstraňí vrásky
  1 638
  1 499

 • Galvanická žehlička ILWY Ion Beauty

  Galvanická žehlička ILWY Ion Beauty. Galvanická žehlička je revoluční kosmetický přístroj pro péči o pleť. Hloubkově ji čistí a vyživuje, odstraňuje pigmentové zhluky a podporuje regeneraci buněk. K těmto ozdravným účinkům dochází vlivem aplikace přímého mikro-proudu do pleti. Díky tomu je nastartována látková výměna uvnitř kůže. Galvanická žehlička pracuje bezdrátově, díky tomu ji můžete mít kdykoliv při sobě !
  1 846
  1 689

 • Galvanická žehlička ILWY Ion Beauty + Dtangler kartáč

  Galvanická žehlička ILWY Ion Beauty. Galvanická žehlička je revoluční kosmetický přístroj pro péči o pleť. Barvu kartáče lze volit v poznámce objednávky - v případě nedostupnosti dané barvy posíláme tu, která je v době objednávky k dispozici.
  1 846
  1 689

 • Kosmetický laser ILWY D-5000

  Soft Laser   je jedinečný kosmetický přístroj spojující pozitivní vlastnosti nízkofrekvenčního Laseru a ION mikroproudu jehož používání pozitivné působí na omlazení pleti a redukci vrásek .
  1 961
  1 794

 • Galvanická žehlička GS s ION terapií

  Galvanická žehlička GS s ION terapií , Regeneraci buněk ( vyhlazení pleti, redukce vrásek a povadlé pleti)
  2 116
  1 936

Nákupní rádce

Golden Bar: Pozlacený kosmetický přístroj


 

Absolutní novinkou Netmedik.cz je 24K zlatem pozlacený kosmetický přístroj proti vráskám a pro vyhlazení pleti
 

Zobrazit více